Dyrektor Operacyjny - rekrutacja online
HRK S.A.
Poznań
5 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego Klienta, dużej, stabilnej i nowoczesnej firmy produkcyjnej z siedzibą pod Poznaniem, sprzedającej swoje produkty zarówno w Polsce jak i na rynkach europejskich, działającej w szeroko rozumianej branży przemysłowej (produkcja wielkoseryjna), poszukuję na nowo tworzone stanowisko doświadczonego managera, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, wdrażanie i optymalizację procesów operacyjnych w firmie :

Dyrektor OperacyjnyMiejsce pracy : Poznań

Cel stanowiska : Planowanie oraz nadzór operacyjny nad procesami operacyjnymi w szczególności nadzór nad obszarem SCM, obsługi klienta, IT oraz QM.

Optymalizacja procesowa i kosztowa kluczowych procesów operacyjnych oraz poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności wszystkich procesów biznesowych realizowanych przez firmę.

Zatrudniona osoba będzie zarządzała budżetami operacyjnymi spółki.

Do zadań tej osoby będzie należeć optymalizacja procesów oraz kosztów, skuteczne zarządzanie podległym zespołem, wzmacnianie motywacji i podnoszenie efektywności pracy przy realizacji założonych celów, a także nadzorowanie i raportowanie wskaźników.

Poszukujemy eksperta w dziedzinie zarządzania operacyjnego, posiadającego kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managerskim z pełną odpowiedzialnością za obszary SCM, Obsługi Klienta, IT oraz QM.

Lidera z proaktywną postawą nastawionego na ciągłe doskonalenie i poprawę efektywności procesów biznesowych.

Wymagania :

 • 10-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 3 lata na podobnym stanowisku menedżerskim
 • Praktyczna wiedzy z zakresu optymalizacji procesów i kosztów prowadzonej działalności, praktyczna znajomość narzędzi lean management
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • Doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i rozwoju podległego zespołu
 • Nasz Klient oferuje :

 • Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania, a także możliwość prowadzenia interesujących projektów
 • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, możliwość realizowania swoich ambicji zawodowych oraz pracy na kluczowym stanowisku w dużej organizacji
 • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem dodatkowych benefitów (min. samochód służbowy).
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku