Eksport Manager rynki niemieckie
FallWork Sp. z o. o.
Poznań, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta producenta działającego w branży technicznej lidera rynku poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko : Eksport Managera ze znajomością j.

niemieckiego Lokalizacja - aglomeracja poznańska(jesteśmy otwarci również na kandydatów rozważających relokację do Wielkopolski)Zadania : aktywny monitoring rynkureprezentacja firmy na rynkach eksportowych ze szczególnym uwzględnieniem krajów niemieckojęzycznych aktywny monitoring rynku, wyszukiwanie szans rozwojowych związanych z poszerzaniem portfela eksportowego realizacja celów sprzedażowych i założeń budżetowychspotkania handlowe, prezentacje, szkolenia produktowe i instruktażowebudowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientamiOferujemy : ciekawe wyzwania zawodowestabilne zatrudnienie, umowę o pracę konkurencyjne wynagrodzenie pakiet benefitówdofinansowanie do nauki językaWymagania : wyższe wykształcenie 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku b.

dobra znajomość j. niemieckiego doświadczenie w przygotowaniu, ofert, wycen, kalkulacji i dokumentacji doświadczenie obsłudze zapytań, dokumentacji przetargowej (obsługa kontrahentów biznesowych i instytucjonalnych)umiejętności negocjacyjnesamodzielność w zakresie planowania i realizowania zadańpro-aktywność, umiejętność logicznego myślenia i nieszablonowego rozwiązywania problemówefektywny multitasking oraz łatwość w dostosowaniu się do zmian zarówno wewnątrz organizacji jak w kontaktach z klientembardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)gotowość do podróży służbowych, uczestnictwa w targach i imprezach branżowych prawo jazdy kat B - mobilnośćOsoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) "

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku