Pracownik produkcyjny
BATISTA
Sędziszów Małopolski, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Rozbioru Drobiu BATISTA w Czarnej Sędziszowskiej zatrudni osobę na stanowisko - pracownik produkcyjny Wymagania : - Pracowitość, sumienność, uczciwość, - Miele widziane doświadczenie, - Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia Oferujemy : - Praca w stabilnej firmie, - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Pracę w systemie jednozmianowym, - Niezbędne szkolenia lub przyuczenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem Lento.pl, Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji : Administratorem danych osobowych kandydatów jest Batista sp.

z o.o. - sp. k. Czarna Sędziszowska 89B , 39-123 Czarna Sędziszowska , która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi.

Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku