Inżynier serwisu
JZO S.A.
Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

JZO S.A.

58-500 JELENIA GÓRA, ul. Ludwika Waryńskiego 12

Od ponad 70 lat przygotowujemy soczewki dla naszych klientów. Jesteśmy częścią globalnego lidera w branży optycznej Grupy EssilorLuxottica.

Codziennie produkujemy 4000 soczewek okularowych.

Głęboko wierzymy w naszą misję : Poprawa jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia , dlatego codziennie rozwijamy naszą wiedzę i stosowane przez nas technologie.

Jeśli nasza misja jest spójna z Twoją, dołącz do naszego zespołu.

Twoje zadania :

  • Nadzorowanie i prowadzenie prac związanych z eksploatacją i instalacją urządzeń.
  • Organizacja pracy zespołu w zakresie konserwacji, napraw i remontów urządzeń produkcyjnych i energetycznych.
  • Prowadzenie gospodarki części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.
  • Terminowa realizacja prac serwisowych.
  • Sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej oraz instrukcji obsługi dla urządzeń technicznych.
  • Współpraca z podwykonawcami zewnętrznymi w tym nadzór i rozliczanie prowadzonych prac.
  • Współpraca z działami Produkcji, Logistyki, IT, Sprzedaży, zespołami wspierającymi produkcję w Centrali firmy Essilor, BHP.
  • Nasze oczekiwania :

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane : mechanika, elektryka, elektromechanika, elektronika).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych i elektrycznych.
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.
  • Doświadczenie w serwisie urządzeń.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Oferujemy :

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Dodatkowe benefity : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie PZU dla Ciebie i Twoich bliskich, dofinansowanie zajęć sportowych karta MultiSport, dofinansowanie do okularów, możliwości nabywania akcji firmy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych