Product Manager (chemia samochodowa)
Adore HR
Cała Polska
2 d. temu

Zakres obowiązków

  • Realizowanie założonej strategii firmy na podległym terenie
  • Budowanie długofalowych relacji z myjniami
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Wymagania

  • Doświadczenie w branży profesjonalnych środków czystości
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z myjniami
  • Szeroko pojęta wiedza branżowa z zakresu środków czystości
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Oferujemy

  • Pracę u producenta profesjonalnych środków czystości
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub własnej działalności
  • Niezbędne narzędzia pracy : telefon, laptop, samochód
  • Wstępne szkolenia produktowe
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy uzależniony od indywidualnych wyników
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych