Hydraulik Holandia z mieszkaniem,570€ netto/tydz!
Ampli HR Łukasz Liszczuk
Bydgoszcz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Główne obowiązki : - montaż instalacji wod-kan-gaz w obiektach mieszkalnych- montaż instalacji kanalizacyjnych i rur w obiektach przemysłowych- montaż instalacji przeciwpożarowych i wentylacji- montaż i przebudowa instalacji- biały montażWymagania : - doświadczenie w montowaniu instalacji wod-kan-gaz / systemów p-pożarowych- umiejętność czytania rysunku technicznego- umiejętność wykonywania białego montażu- znajomość języka angielskiego / niemieckiego umożliwiająca komunikację na projekcie- własny samochód lub prawo jazdy warunek konieczny- VCA mile widziane- gotowość do podjęcia pracy i wyjazdu od zaraz, mile widziane osoby będące już na miejscuOferujemy : - umowę o pracę z holenderskim pracodawcą- ubezpieczenie na miejscu- atrakcyjne wynagrodzenie- zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (pokoje 1os z WiFi)- wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowyAdministratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul.

Mrozowa 20A, 31 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych.

Informujemy o prawie żądania : dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego (Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na naszej stronie (Polityka Prywatności).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.

W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie do nas wiadomości zwrotnej na wraz ze stosowną informacją.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku