TERAPEUTA /MASAŻYSTA
White Sails Solina
Solina, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę Gościa SPA w hotelu, zgodnie ze standardami WHITE SAILS SPA. Do zadań Terapeuty SPA należy wykonywanie zabiegów kosmetycznych, masaży oraz rytuałów SPA.

Wymagania : - dyplom upoważniający do pracy w zawodzie, - wykształcenie kierunkowe (technik masażysta, fizjoterapeuta, również studenci), - doświadczenie z zakresu wykonywania masaży, mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zabiegów SPA ( ciało, twarz), - dodatkowym atutem będzie posiadanie umiejętności prowadzenia zajęć grupowych ( pilates, joga ), - dyspozycyjność w godzinach pracy SPA, - miła aparycja, wysoka kultura osobista.

 • pozytywne usposobienie, - zdolność do pracy w zespole, - zaangażowanie, - chęć rozwoju, Oferujemy : - pracę w ciągle rozwijającej się firmie, - możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowym hotelu, szanse rozwoju zawodowego w ramach sieci hotelowej - przyjazną atmosferę w pracy zgodnie z wartościami firmy, - szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych masaży oraz zabiegów, - szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, - szkolenia produktowe i sprzedażowe, - atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
 • Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy z umieszczoną klauzulą o ochronie danych osobowych. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Połoniny Kurort sp.

  z o.o. z siedzibą w Dwerniku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r.

  poz. 1182, 1662) . Informujemy, że Administratorem danych jest Połoniny-Kurort Sp. z o.o. z siedzibą w Dwerniku 15, 38-713 Lutowiska.

  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku