Motion Graphic Designer
Profitroom Sp. z o.o.
, Polska
4 d. temu

Opis oferty

Już ponad 3500 hoteli z różnych zakątków świata wie, że współpraca z nami owocuje większą liczbą rezerwacji. Od 10 lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania rezerwacyjne, projektujemy responsywne i atrakcyjne strony internetowe, wspieramy hotelarzy w marketingu.

Nagrody w międzynarodowych konkursach zdobywamy dzięki doświadczeniu ekspertów, którzy tworzą nasz zespół - może jesteś kolejnym z nich?

Poszukujemy utalentowanego Motion Graphic Designera, z dużym doświadczeniem w animowaniu materiałów marketingowych oraz materiałów PR’owych.

Jeżeli Twoja kreatywność nie zna granic, a poczucie estetyki jest podstawą do działania, to jesteś we właściwym miejscu!

Zakres obowiązków

Tworzenie animacji, spotów promocyjnych, animacji infografik oraz teaserów

Obróbka postprodukcyjna wideo

Tworzenie koncepcji i projektów budujących wizerunek marki

Współpraca z działem marketingu

Poszukiwane kompetencje

Bardzo dobra, praktyczna znajomość narzędzi pakietu Adobe CC (After Effects, Premiere Pro, Photoshop, Illustrator)

Umiejętność współpracy z grafikami oraz szacowania czasu przeznaczonego na zadania

Kreatywność, nieszablonowość, inicjatywa, samodzielność oraz wysokie poczucie estetyki

Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Pasja do animacji

Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

Mile widziana umiejętność modelowania 3D

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet benefitów :
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych