Kierowca C+E 2000 euro + 24 euro diety, pn-pt, niemiecka UM
Work o`clock
Opole, Opolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Work o clock funkcjonuje na rynku pośrednictwa pracy od 2015 roku. Współpracujemy z pracodawcami z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Dzięki nam, pracę na terenie Unii Europejskiej, znalazło już wielu pracowników każdego szczebla, w różnych branżach. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, skutkuje bardzo dobrze dobranym stanowiskiem pracy do Państwa kwalifikacji, u sprawdzonego pracodawcy.

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy : Kierowca C+E Miejsce pracy : Niemcy, Siedziba firmy : Hermsdorf Opis stanowiska : - Transport towarów po terenie całych Niemiec Wymagania : - Doświadczenie w zawodzie kierowcy - Prawo jazdy kategorii C+E - Znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w mowie - Motywacja do pracy, oraz odpowiedzialność Oferujemy : - Niemiecką umowę na czas nieokreślony - Wynagrodzenie wysokości 2000 euro brutto + 24 euro netto diety dziennie - Pracę od zaraz - Bezpłatne zakwaterowanie Aplikuj już dziś! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Work o’clock zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku