Inżynier Automatyk-Programista
Schneider Electric
Szczecinek, ZP, PL
‎21 godz. temu

Job Description

Inżynier Automatyk-Programista -0073JH

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Do naszej fabryki w Szczecinku poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko Inżyniera Automatyka - Programisty

Zakres Obowiązków :

  • Diagnostyka awarii maszyn w oparciu o analizę w PLC
  • Programowanie sterowników PLC oraz HMI
  • Modernizacja software : PLC, HMI, Systemy wizyjne, inne.
  • Analiza awarii, rozwiązywanie problemów technicznych na podległych maszynach
  • Planowanie i nadzór nad realizacją TPM
  • Udział w projektach : wdrażanie nowych maszyn i urządzeń, optymalizacja pracy maszyn
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi maszyn dla Monterów i Operatorów Maszyn
  • Wymagania :

  • Wykształcenie : wyższe kierunek robotyka / automatyka / informatyka
  • Wiedza oraz doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z programowaniem sterowników PLC oraz HMI, głównie Schneider, wg IEC 61131-3 (LD, ST, SFC)
  • Znajomość automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki
  • Umiejętność diagnostyki awarii w maszynach przemysłowych
  • Zdolności analityczne i organizacyjne, umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane :

  • Uprawnienia energetyczne - eksploatacja do 1 kV Grupa 1
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie we wdrożeniach IIoT z użyciem AVEVA InSight lub Machine Advisor
  • Oferujemy :

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku i profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Zgłoś tę pracę