Telefoniczny Kontakt z Klientem - NOWY PROJEKT
INFO-MEDIA Sp. z o.o.
Kielce, Świętokrzyskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracy? krótkie 4 dniowe szkolenie! Praca na stałe lub dorywcza. NOWY PROJEKT Warunki :

  • 14,70 - 24 zł za godzinę,
  • dodatkowe prowizje
  • umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę!,
  • krótkie i sprawne szkolenie wdrażające. Zadania :
  • telefoniczny kontakt z klientem,
  • sprzedaż produktów i usług,
  • aktywna rozmowa z klientem,
  • ciągły rozwój kompetencji. Oczekujemy :
  • osób aktywnie angażujących się w wykonywaną pracę,
  • pozytywnie podchodzących do wykonywanych zadań,
  • nienagannej dykcji,
  • zdolności interpersonalnych,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta ale nie jest to wymogiem - wszystkiego nauczymy Cię podczas szkolenia wstępnego! Jeżeli jesteś zainteresowany -
  • aplikuj! Ilość miejsc ograniczona! Prześlij CV - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami! Niebawem startuje szkolenie -

    już pierwszego dnia na uczestników będzie czekała miła niespodzianka!

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych