Pracownik restauracji/Obsługa bufetu-praca w Austrii
Gastamo Job Service
Tarnów, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Austriacki Hotel Forer poszukuje osób do restauracji hotelowej na stanowisko pracownik restauracji obsługa bufetu. Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.

Numer referencyjny : 0474 Miejsce pracy : Unterdorf 25, 6532 Ladis, Austria Data rozpoczęcia pracy : od zaraz Obowiązki : serwis śniadaniowy, kontrola, czyszczenie oraz uzupełnianie bufetu śniadaniowego, czyszczenie stołów i jadalni, w tym odkurzanie i wycieranie, w razie potrzeby mycie okien, dbanie o czystość sali, serwis wieczorny obejmujący sprzątanie, w tym odświeżanie i przygotowywanie stolików, a także serwowanie napojów i pomoc w barze.

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ. Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego.

Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju Wymagania : - dobra znajomość j.

niemieckiego - doświadczenie w zawodzie - samodzielność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków - umiejętność pracy w zespole - komunikatywność Oferujemy : - umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach - WYNAGRODZENIE : 1500 euro netto + napiwki - zapewnione dodatki do wynagrodzenia - zapewnione darmowe wyżywienie i zakwaterowanie (pokój jednoosobowy z prysznicem i TV) - praca 6 dni w tygodniu (8 h dziennie) - wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia Aplikacje prosimy kierować na adres : Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel. : 14 635 15 20

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku