Ustawiacz maszyn (m/k)
Trenkwalder
Złotoryja
1 d. temu
source : infoPraca

Obowiązki :

  • ustawianie (przygotowanie) maszyn oraz obsługa automatu tokarskiego zgodnie z instrukcją obsługi, zgodnie ze zleceniem przezbrojenia, ich uruchamianie i śledzenie prawidłowości pracy, konserwacja, naprawa drobnych usterek,
  • właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń, materiałów, oprzyrządowania i urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • współudział w przygotowaniu maszyn odpowiednio do wymagań procesu technologicznego, ich uruchamianie i śledzenie prawidłowej obróbki części,
  • zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyn i minimalizacja czasu wymiany narzędzi,
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem,
  • udział w próbach wdrożenia nowych technologii, próbach oprzyrządowania.
  • Wymagania :

  • doświadczenie w pracy wykonywanej na danym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym (preferowane techniczne mechaniczne),
  • znajomość rysunku technicznego, gotowość do samokształcenia w tym zakresie,
  • umiejętność obsługi suwmiarki i mikrometru,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • zaangażowanie, dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • kartę opieki medycznej,
  • atrakcyjne zarobki powyżej standardów przyjętych na rynku,
  • dodatek do wynagrodzenia za długi urlop,
  • dodatkowy urlop "losowy" w wymiarze do 3 dni,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.