PRACA w Belgii/Holandii
StipUnited Sp. z o.o
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych OD KANDYDATA OCZEKUJEMY Umiejętność pracy w grupie Pozytywne nastawienie do pracy Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej GWARANTUJEMY Ubezpieczenie Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie na koszt pracodawcy Odzież roboczą i narzędzia Możliwość uzyskania dodatkowych bonusów Dojazd do miejsca pracy służbowym samochodem Praca od pon.

 • pt., min 8h dziennie / min 40h w tygodniu - MOŻLIWOŚĆ NADGODZIN, PRACY W WEEKEND UWAGA Jeżeli nie posiadasz powyższych certyfikatów oraz kwalifikacji pomożemy Ci je uzyskać! Dla chętnych osób, chcących uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe organizujemy szkolenia w Opolu.
 • Szkolenie obejmuje montaż i demontaż rusztowań modułowych typu Layher. Kurs podzielony jest na części praktyczną i teoretyczną.

  Szkolenie jest w całości prefinansowane. Po zakończonym szkoleniu i zdaniu egzaminu otrzymują Państwo imienny certyfikat VCA ważny przez okres 10 lat oraz możliwość pracy jako pomocnik montera rusztowań.

  Więcej informacji na stronie stipunited.com

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku