Elektryk
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Dębica, podkarpackie, Polska
‎12 godz. temu
source : Praca

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

Merkury Market posiada 57 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Obowiązki :

Osoba zatrudniona na tym stanowisku opowiedziana będzie za montaż oświetlenia ekspozycji handlowych.

Oczekiwania wobec kandydatów :

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w delegacjach (firma zabezpiecza mieszkanie, dojazd oraz wyżywienie)
  • prawo jazdy kat B - czynne
  • sumienność, dokładność w realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy + premii
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych