Pracownik załadunku i rozładunku
Gi Group Poland
Bielsko-Biała, śląskie
2 d. temu
source : FACHPRACA

Bielsko-Biała, Jasienica, Jaworze

Dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik załadunku i rozładunku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • prace związane z rozładunkiem paczek kurierskich,
  • prace pomocnicze na hali,
  • ciężka praca fizyczna.
  • CZEGO OCZEKUJEMY?

  • dyspozycyjności do pracy na 1 / 2 etatu ( godziny pracy 15.00-19.00 lub 10.00-14.00),
  • dyspozycyjności do pracy na 1 etat ( godziny pracy 14.00-22.00),
  • chęci do pracy,
  • punktualności i samodyscypliny,
  • dobrej sprawności fizycznej.
  • CO OFERUJEMY?

  • umowę o prace tymczasową z późniejszą możliwością zatrudnienia przez Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na 1 / 2 etatu 15.00-19.00 lub 10.00-14.00,
  • prace na cały etat 14.00-22.00,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • wolne weekendy,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • opiekę koordynatora,
  • pracę w miłej i spokojnej atmosferze.
  • Zgłoś tę pracę