Specjalista ds. walidacji systemów skomputeryzowanych
takeda
Łyszkowice, Poland
‎2 godz. temu

Job Description

Witamy Cię w Takedzie. Dziękujemy za to, że poświęcasz swój czas na poznanie naszej organizacji. Jesteśmy globalną firmą biofarmaceutyczną z ponad 230-letnią historią.

Najważniejsza dla Takedy jest poprawa zdrowia pacjentów na całym świecie, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by osiągać ten cel.

Zatrudnienie w Takedzie oznacza pracę w prestiżowej, rozpoznawalnej organizacji. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, respektujemy prywatność pracowników i zachęcamy do zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym.

Serdecznie zapraszamy do jednego z naszych biur, gdzie z przyjemnością opowiemy Ci, dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu.

Takeda Pharma Sp. z z siedzibą w Łyszkowicach, zajmuje się produkcją oraz dystrybucją produktów leczniczych i suplementów diety.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Walidacji Systemów Skomputeryzowanych

Miejsce pracy : Łyszkowice (woj. łódzkie)

Zakres obowiązków :

  • Opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji do walidacji systemów skomputeryzowanych z ramienia Działu Systemów Jakości i Zgodności Jakości;
  • Nadzór nad procedurami związanymi z walidacją systemów skomputeryzowanych;
  • Opiniowanie i prowadzenie zmian w systemach skomputeryzowanych;
  • Udział w projektach związanych z systemami skomputeryzowanymi;
  • Audytowanie dostawców systemów skomputeryzowanych.
  • Wymagania :

  • Dyplom ukończenia studiów chemicznych, farmceutycznych, informatycznych lub innych inżynieryjnych;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z wymaganiami GxP, w tym z systemami skomputeryzowanymi;
  • Doświadczenie w w Dziale Jakości (Zapenienie Jakości, Kontrola Jakości);
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Znajomość wymagań dla systemów skomputeryzowanych (CFR 11, GAMP 5).
  • Oferujemy :

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pakiet socjalny : opiekę medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej.
  • Przesyłając CV potwierdzacie Państwo zapoznanie się i akceptację Polityki Prywatności Takeda dla kandydatów ubiegających się o pracę .

    Administratorem Danych Osobowych jest Takeda Pharma Sp. z ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Możecie Państwo w każdej chwili zwrócić się do nas, zgodnie z zapisami , o zapewnienie dostępu do Państwa danych osobowych i realizację któregokolwiek z przysługujących Państwu praw w zakresie określonym przepisami prawa.