ORDER PICKER Z WÓZKIEM EPT (RÓWNIEŻ DLA PAR, MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU NA WAKACJE, BILET GRATIS)
E&A Sp. z o.o.
Holandia
2 d. temu
source : infoPraca

Magazyn XPO znajduje się w miejscowości Lelystad. Jest to magazyn odzieżowy, w którym znajdują się produkty marki Zara. Temperatura na magazynie wynosi 18-21 Celsujsza.

Praca na stanowisku operatora wózka EPT.

Zakres obowiązków :

  • obsługa wózka EPT
  • inne prace magazynowe (kontrola jakości, układanie kartonów na paletach, przygotowanie do towarów do wysyłki).
  • Oferujemy :

  • atrakcyjną stawkę godzinową 10,61 € brutto + dodatki zmianowe
  • szkolenie na stanowisko operatora wózka EPT
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym : Pn-Pt 19 : 00 do 21 : 00 + 25 % (13,26 € brutto / h), 21 : 00 do 23 : 00 + 35 % (14,32 € brutto / h), 23 : 00 do 6 : 00 +45 % (15,38 € brutto / h).
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto (+0.89€) i urlopowy 8,30% dochodów brutto (+0,88€) - naliczane od godz. podstawowych
  • możliwość wyjazdu w parze lub grupie - zarówno na dłużej jak i na okres wakacyjny
  • darmowy dojazd do pracy, dla kierowców dodatkowe wynagrodzenie 12,50 € za tydzień
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika, zwrot za bilet GTV po przepracowanym tygodniu
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.
  • Wymagania :

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane.
  • Zgłoś tę pracę