opiekunka osób starszych NIEMCY
ULIFE- Artur Konopiński
Suwałki, Podlaskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Ulife Perfekcyjna Opieka jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniająca prace w opiece osób starszych na dogodnych warunkach .

Wybierając naszą firmę dajemy pewność, że wszystkie zlecenia są rzetelnie sprawdzone przez naszych agentów w Niemczech , a wszelkie formalności związane z organizacja wyjazdu jak i transportem leżą po naszej stronie dzięki czemu zapewniamy jakość naszych usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia oraz długotrwałą współprace, oraz wysokie dodatki świąteczne. OFERUJEMY : Wysokie zarobki , wypłaty w EURO od 2400€ za kontrakt Terminowe wypłaty wynagrodzenia Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec Odprowadzanie składek ZUS w Niemczech (Pełne ubezpieczenie AOK na terenie Niemiec ) Możliwość ubiegania się o emeryturę w Niemczech Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów Bezpieczeństwo zatrudnienia umowa zlecenie Zakwaterowanie oraz wyżywienie Pokrywamy koszty podróży jak i ją organizujemy Brak ukrytych kosztów Premia świąteczna Stała współpraca Dysponujemy również krótkimi zleceniami na zastępstwo 4 / 6 Tygodni Na terenie kraju dysponujemy prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym mającym 9000 placówek w całej Polsce! (czas oczekiwania na wizyte lekarska 24h od momentu zgłoszenia nie jak w Zusie 2 lub 3 miesiące) WYMAGANIA : Znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym Gotowość do wyjazdu Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi Prawo jazdy kat.

B będzie dodatkowym atutem Cierpliwość Pogodne usposobienie Chęć do pracy OBOWIĄZKI : Opieka nad osobą starszą w domu klienta Prowadzenie gospodarstwa domowego Pomoc w codziennych czynnościach Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania ! Twoje zadowolenie Naszym celem ! Kontakt tel. : 58 380 23 45

Report this job
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku