Planer - Holandia
APN Agencja Pracy
Opole, Opolskie
7 d. temu

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Austria, Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603.

Opis oferty Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku : planer / planerka Typ wakatu : praca tymczasowa Przewidywany start : praca od zaraz Długość kontraktu : min.

8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok Miejsce pracy : Uden Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za układanie planów pracy pracowników, ich zakwaterowania oraz dojazdów do pracy.

Wymagania - Dobra znajomość j. holenderskiego lub j. angielskiego - Zmysł logistyczny - Dyspozycyjność i elastyczność - Łatwość nawiązywania kontaktów -

Odporność na stres - Możliwość pracy w Holandii min. 12 miesięcy (możliwość urlopu) - Prawo jazdy kat. B Oferujemy - holenderską umowę o pracę, -

legalne i stabilne zatrudnienie, - pracę w międzynarodowym zespole, - atrakcyjne wynagrodzenie. Dodatkowe informacje Jeśli jesteś młody, energiczny i chętny do pracy -

zgłoś się do nas już dziś! Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV w j. polskim i angielskim. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku