Ekspedytor materiałowy / Zasilający linie produkcyjne
ASK Poland Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Do zakładu zlokalizowanego w Bielsku-Białej obecnie poszukujemy kandydata / tki na stanowisko : EKSPEDYTOR MATERIAŁOWY ZASILAJĄCY LINIĘ PRODUKCYJNĄ Opis stanowiska : 1.

Transport materiałów pomiędzy magazynem surowców a produkcją. 2.Przyjmowanie materiałów z magazynu surowców oraz zwrot do magazynu surowców.

3.Transport wyrobów na strefę Kontroli Jakości Wyrobów. 4.Rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów na drukach. 5.

Przesunięcia międzystanowiskowe materiałów. 6.Utrzymanie porządku i czystości w strefach składowania. Wymagania wobec kandydata : 1.

Wykształcenie minimum zawodowe. 2. Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub chęć uczestnictwa w kursie finansowanym przez pracodawcę.

3. Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym. 4. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferowane korzyści : 1.

Stała praca w dużej, rozwijającej się firmie 2. Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę na pełny etat, 3.

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) 4. Możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu, realna szansa na długoterminową współpracę 5.

Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres : lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy : ASK Poland Sp.

z o.o. - Dział Personalny ul. Wyzwolenia 74, 43-300 Bielsko-Biała Tel.(33)812 07 91 W przypadku , gdyby Państwo chcieli uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę o zawarcie w CV również poniższej klauzuli : Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania przez okres roku od daty deklaracji.

Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

W przypadku zawarcia tej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych Pani / Pana dane kontaktowe zostaną w naszym systemie i umożliwią nam kontakt w przyszłości, w związku z nowymi projektami rekrutacyjnymi.

Wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych może Pan / Pani cofnąć w dowolnym momencie. W przypadku braku zamieszczenia powyższej klauzuli, Pani / Pana dane kontaktowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji na określone stanowisko.

Informujemy , iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani / Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z o.

o z siedzibą w Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 74 . Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji . Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do poprawiania , aktualizowania , sprostowania.

 • Ma Pani / Pan prawo żądania usunięcia danych. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO ul. ul. Stawki 2;
 • 00-193 Warszawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn.10 / 05 / 2018 dz U.

  2018 poz. 1000,Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku