Nowa oferta. Pacanów-pracownik ochrony z własnym samochodem.
EZT. Sp z o.o.
Pacanów, Świętokrzyskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Pracy Chronionej zatrudni pracownika ochrony z własnym samochodem. Praca głównie w godzinach nocnych. Mile widziany osoby z doświadczeniem tel : 782-

758-409 Prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych :

 • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
 • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

 • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
 • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia z zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku