Opiekunka do osób starszych
Help24
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Miejscowość : 96184 Rentweinsdorf Podopieczna, 88 lat, 52 kg, 155 cm Stawka : 1300€ Dolegliwości : - osteoporoza, - inkontynencja, - depresja, - niewydolność serca, - obecnie raz dziennie do pomocy przychodzi personel medyczny, zakłada rajstopy uciskowe, - po przyjeździe opiekunki personel medyczny nie będzie odwiedzał podopiecznej, - starsza pani nie ma problemów z komunikacją i ze wzrokiem, - ma częściowe problemy ze słuchem, - nosi okulary i aparat słuchowy, - jest osobą świadomą, - podopieczna porusza się przy pomocy opiekunki, - korzysta z rollatora i częściowo również z wózka inwalidzkiego, - wchodzenie po schodach jest możliwe przy pomocy opiekunki i trzymania się balustrady, - podopieczna pomaga podczas siadania na wózek inwalidzki, - starsza pani potrzebuje pomocy podczas utrzymania higieny ciała, - korzysta z pieluchomajtek i wkładek higienicznych, - potrzebna jest pomoc w ubieraniu się / rozbieraniu, - podopieczna je samodzielnie, - nie stosuje specjalnej diety, - ma sporadyczne kłopoty z zasypianiem i przesypianiem (wstaje średnio 2-3 razy w ciągu nocy), - przyjmuje środki nasenne, - korzysta z fizjoterapii.

Podopieczna mieszka na wsi w domu jednorodzinnym. Do sklepu jest około 40 minut drogi. Mąż podopiecznej robi zakupy w pobliskiej miejscowości.

Podopieczna jest zasadnicza, interesuje się innymi ludźmi, jest komunikatywna i domaga się uwagi ze strony otoczenia. Jest osobą kooperatywną, przyjacielską i otwartą.

Depresyjny nastrój podopiecznej uległ pewnej poprawie za sprawą przyjmowanych leków. Starsza pani lubi oglądać telewizję, chętnie słucha ebooków, jest zainteresowana współpracą przy przygotowywaniu jedzenia.

W przeszłości pani lubiła spędzać czas w ogrodzie. Osobą do kontaktu jest córka. Oferujemy : - własny, wyposażony pokój, - oddzielna łazienka - internet, - telewizja, - radio, - zakup biletów.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku