Lider Magazynu Centralnego
Stollar
Suwałki, Podlaskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Stollar Systemy Okienne aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko : Lider Magazynu Centralnego Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za : -rozwój działu magazynu -doskonalenie pracy na magazynie i jej standaryzacja -zarządzanie podległym zespołem pracowników -praca z systemami magazynowymi i pochodnymi ERP -zarządzanie procesami zamówieniowymi -dbanie o sprawne funkcjonowanie działu magazynu Wymagania : - doświadczenie na podobnym stanowisku - dobre umiejętności komunikacyjne Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - atrakcyjne warunki wynagrodzenia, - możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

 • pakiet MultiSport Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV drogą elektroniczną. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku