Pracownik pomocniczy MYJNIA/PARKING
Auto1 Group Operations SE
Wroclaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Auto1 Group jest właścicielem portalu AUTOHERO - to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online.

Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii.

Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 13 000 samochodów osobowych.Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu.

Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

Twój zakres obowiązków- Ręczne i mechaniczne czyszczenie samochodów po naprawie serwisowej i blacharsko-lakierniczej- Przygotowywanie aut do sprzedaży- Transport pojazdów na terenie firmy, przygotowywanie ich do załadunku - Dbanie o odpowiednią ekspozycję aut na terenie firmy, sprawność i wygląd pojazdówNasze wymagania- Sumienność i dokładność- Mile widziane doświadczenie w prostych pracach manualnych przy samochodzie- Czynne prawo jazdy kat.

B- Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego, mimo iż nie jest konieczna (W Ketzin mówimy po polsku ;P) będzie jednak dużym plusemTo oferujemy- Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę- Praktyczną pomoc w przeprowadzce do Niemiec- Wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą- Pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną- Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych- Benefity pozapłacowe - program emerytalny, zniżki pracownicze.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku