Kierownik Techniczny Obiektu - Facility Manager
ENGIE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szczecin, PL
‎5 godz. temu
source : FACHPRACA

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Opracowanie harmonogramów przeglądów oraz prac konserwacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu zgodnie z przepisami prawa oraz zapisami umowy,
  • Dbanie o terminowość składania ofert, protokołów, faktur, raportów oraz informowanie klienta o działaniach,
  • Kontrola i aktualizacja budżetu,
  • Koordynacja prac serwisów zewnętrznych, ochrony, usług porządkowych, oraz terenów zewnętrznych,
  • Koordynacja grupą techników w tym tworzenie grafików oraz rozliczeń czasu pracy,
  • Pozyskiwanie zleceń na prace dodatkowe,
  • Prowadzenie książki / rejestru korespondencji IN / OUT
  • Zarządzanie magazynem (części zamienne, materiały eksploatacyjne i dostawy).
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie min. średnie techniczne o kierunku elektrycznym, sanitarnym lub pokrewnym,
  • Min. 2 lata na stanowisku Kierownika Technicznego Obiektu / Facility Managera,
  • Komunikatywny język angielski lub niemiecki warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów regulujących przeglądy i konserwacje instalacji budynkowych,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan., gazowych, ppoż., itd.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej obiektu.
  • Mile widziane :

  • Uprawnienia elektryczne SEP w zakresie eksploatacji : Gr 1 do 20 kV, Gr 2, Gr 3,
  • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych.
  • Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia : umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Szkolenia autoryzacyjne,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym,
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.
  • Zainteresowane osoby proszone są aplikować CV w linku poniżej. Link należy skopiować a następnie wkleić do wyszukiwarki.

    https : / / system.erecruiter.pl / FormTemplates / RecruitmentForm.aspx?WebID 83c73a5e8f294f5282aad88ee258d1cc

    Tutaj znajdziesz politykę prywatności : https : / / engie-services.pl / #polityka-prywatnosci