Księgowy AR z językiem angielskim
Cee Experts
Łódź, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm.

Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Księgowości.

Opis stanowiska : - Obsługa w obszarze administracji i księgowości, zagranicznych placówek firmy - Kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami - Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j.

obcym) - Realizację procesów księgowych w obszarze AR (Accounts Recivable), - Praca w systemie SAP, - Współpraca z innymi działami Wymagania : - Dobra znajomość języka angielskiego (min.

B2 / C1), - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane - Nastawienie na rozwiązywanie problemów, - Zdolności analityczne, - Komunikatywność.

Oferta obejmuje : - Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu, możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach księgowości, - Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.

Umowę o pracę - Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku