Elektryk utrzymania ruchu
Paretti Sp zoo spk
Chorula, opolskie
2 d. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska

  • Analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń
  • Serwis urządzeń związanych z układami napędowymi
  • Przegląd rozdzielnic
  • Diagnoza uszkodzonych urządzeń
  • Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektrycznych w przemyśle ciężkim oraz w pracach na rozdzielniach elektrycznych
  • Wykształcenie co najmniej zawodowe o specjalności elektryk / elektromechanik
  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Mile widziane uprawnienia SEP E1, E2, E3, albo chęć do ich wyrobienia
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Oferujemy

  • STABILNE ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na jedną zmianę (6-14)
  • Motywacyjny system premiowy,
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, szkoleń, kursów, nieoprocentowane pożyczki, bilety do kina)
  • Zgłoś tę pracę