Software Engineer in Test
VSOFT
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli stawiasz na jakość oprogramowania, jesteś dokładny, wnikliwy i spostrzegawczy, a dodatkowo nieustannie dążysz do optymalizacji procesów poprzez automatyzację, to właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do nas już dziś! Zakres obowiązków : zapewnienie najwyższej jakości tworzonego oprogramowania poprzez testowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi, kompleksowe zrozumienie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych tworzonych systemów oraz sposobów ich wykorzystywania przez użytkowników końcowych, przygotowywanie planów testów, scenariuszy, przypadków i danych testowych, tworzenie i utrzymanie testów automatycznych, właściwe zgłaszanie błędów poprzez ich czytelny, precyzyjny i jednoznaczny opis oraz weryfikowanie poprawionych zgłoszeń, tworzenie raportów wykonania testów manualnych i automatycznych, dzielenie się wiedzą w zespole i wspieranie mniej doświadczonych osób.

Czego wymagamy : wiedzy z zakresu teorii testów oraz praktycznego doświadczenia w testowaniu oprogramowania, umiejętności tworzenia testów automatycznych oraz znajomości narzędzi do automatyzacji (Selenium, JMeter, White itp.

umiejętności tworzenia planów, scenariuszy, przypadków i danych testowych, gruntownego zrozumienia procesu wytwarzania oprogramowania i architektury systemów oraz dobierania właściwych technik testowania w zależności od potrzeb, logicznego myślenia i wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych, dokładności, sumienności i odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole, rozwiązywania problemów i zdolności komunikacyjnych, chęci do nauki i nieustannego dążenia do podnoszenia swoich kompetencji.

Co będzie dodatkowym atutem : podstawowa znajomość programowania obiektowego w języku C# oraz wiedza z zakresu relacyjnych baz danych (MS SQL Server), znajomość narzędzi do kontroli wersji (TFS, GIT), znajomość procesów Continuous Integration, Continuous Delivery, Release Management, Configuration Management oraz narzędzi takich jak : JIRA, TeamCity, CCNET, Co zapewniamy : możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów oraz różnorodnych szkoleniach i konferencjach branżowych, realny wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach, stabilne zatrudnienie na jasnych zasadach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy system motywacyjny, atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie), darmowy parking i świetną lokalizację, elastyczne godziny pracy, fantastyczną atmosferę. pakiet relokacyjny

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku