Oferty pracy dla Opiekunek - Niemcy
Autumn Care
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma istnieje na rynku Niemieckim już od ponad 15 lat. Specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek / opiekunów do opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec.

Jeśli masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i znasz j. niemiecki zgłoś się do nas już dziś! Współpracujemy od lat ze sprawdzonymi i pewnymi rodzinami poszukującymi właśnie Ciebie! Swoje oferty posiadamy głównie w regionie Bawarii, ale również w innych rejonach Niemiec.

Co miesiąc dzięki nam zdobywa pracę kilkadziesiąt polskich opiekunek osób starszych. Niemieckie rodziny bardzo sobie chwalą Wasze zaangażowanie i podejście do pracy Z SERCEM - za co Wam bardzo DZIĘKUJEMY! Obecnie mamy kolejne nowe oferty podopiecznych, którzy poszukują właśnie Twojego wsparcia.

 • Podopieczni z różnym stopniem niepełnosprawności - Głównie osoby starsze poszukujące wsparcia i pomocy przy codziennych czynnościach - Podopieczni, którzy potrzebują towarzystwa - Różne oferty pracy, różne lokalizacje - Bardzo dobre wynagrodzenia, adekwatne do Twoich umiejętności, znajomości języka niemieckiego - Rodziny poszukują opiekunek do pracy na stałe, z przerwami OFERUJEMY CI TAKĄ PRACĘ, DZIĘKI KTÓREJ BĘDZIESZ MIAŁA ZAWSZE MOŻLIWOŚĆ OKRESOWYCH WYJAZDÓW.
 • PEWNA PRACA, PEWNE WYNAGRODZENIE, BONUSY W OKERSACH ŚWIĄTECZNYCH!!! Od opiekunek wymagamy : - znajomości języka niemieckiego (różne stopnie znajomości) - doświadczenia w opiece nad osobą starszą - cierpliwości i empatii tak ważnej w tej pracy - mile widziane prawo jazdy - chęci wyjazdu od zaraz lub wyjazd w ustalonym terminie Oferujemy : - Pomagamy w znalezieniu zatrudnienia dla Opiekunek już ponad 15 lat - Pewne miejsce pracy w Niemczech - Zatrudnienie na Umowę zlecenie - Pełny Pakiet składek + dodatkowe Ubezpieczenie zdrowotne za granicą - Godną pensję - adekwatną do Twojego doświadczenia i obowiązków - Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie - Bilet w dwie strony do Niemiec - to nasz koszt! - Możliwość rozwijania kompetencji i nabywania nowych doświadczeń zawodowych - WSPÓŁPRACĘ W FIRMIE, KTÓRA DBA O SWOJE OPIEKUNKI!!! Kontakt z nami : Zadzwoń lub wyślij sms na numer : 512 312 468 - ODDZWONIMY!!! Wyślij

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku