Praca w Holandii - Biuro w Końskich
efficient at work
Końskie, Świętokrzyskie
34 min. temu
source : Lento.pl

Witam, Poszukujesz pracy sezonowej lub na dłuższy okres czasu? Posiadamy szeroką ofertę stanowisk pracy dla kobiet, mężczyzn oraz par z Polski.

Efficient at work specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników z Europy Wschodniej. Następnie przeprowadzamy proces rekrutacji osobiście i przydzielamy stanowiska odpowiednie do umiejętności i doświadczenia.

Obecnie zatrudniamy 480 pracowników w różnych firmach na terenie Westland i Zuid-Holland. Posiadamy rozmaite oferty pracy w Holandii, również dla osób bez doświadczenia i / lub znajomości języka angielskiego.

Oferty w sektorze ogrodniczym oraz sektorze AGF (sortownie owoców i warzyw), przy kwiatach ciętych i doniczkowych oraz przy zbiorach owoców i warzyw.

Dla osób komunikujących się w języku angielskim oferujemy zatrudnienie w sektorze produkcyjnym m.in. przy montowaniu elementów do profesjonalnego sprzętu treningowego lub w fabryce taśm do lini produkcyjnych.

Oferujemy : · możliwość zakwaterowania służbowego, spełniającego wszelkie normy SNF koszt 94,85€ / tydzień · możliwość ubezpieczenia zdrowotnego koszt 24,15€ / tydzień · legalne zatrudnienie oparte o umowę o pracę na warunkach holenderskich · stawkę godzinową : od 9,94 € / h w zwyż, dodatki zmianowe, dodatek wakacyjny · pracę dla osób zrówno bez jak i ze znajomością języka angielskiego · możliwość zniesienia stawek wiekowych · długotrwałą współpracę · darmowy dojazdy do pracy służbowymi autami na terenie Holandii (wszystkim pracownikom mieszkającym poniżej 10 km od zakładu pracy udostępniamy rowery).

Oczekujemy : · dyspozycyjności · odpowiedzialności · motywacji do pracy · chęci długotrwałej współpracy. Chętnie odpowiemy na pytania lub wyjaśnimy ewentualne wąpliwości! Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę efficient at work sp.

z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku