Kierownik Marketingu
Fines S.A.
Sopot, pomorskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Fines S.A. jest liderem na rynku pośrednictwa finansowego w zakresie kredytów i pożyczek gotówkowych w sieci agencyjnej Współpracujemy z siecią 2.

000 biur kredytowych na terenie całego kraju. Jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce .

Tworzymy nowoczesne i rozwojowe środowisko pracy oraz przyjacielski klimat sprzyjający kreatywności. Realizujemy nowe projekty w branży pośrednictwa kredytowego.

Jeśli chcesz dołączyć do nas, aplikuj na stanowisko :

Główne zadania, przed którymi stanie zatrudniona osoba :

  • planowanie i realizacja kampanii o zasięgu ogólnopolskim (ATL, BTL, Inbound, Outbound)
  • opracowanie, uruchamianie oraz monitorowanie kampanii digitalowych
  • koordynacja działań związanych z pozyskiwaniem leadów B2B oraz B2C (marketing afiliacyjny, programy partnerskie, marketing automation, remarketing)
  • prowadzenie działań marketingowych na własnej bazie Klientów (e-mail marketing, SMS, FB)
  • współpraca i negocjacje z zewnętrznymi dostawcami (agencje reklamowe, digitalowe, graficy)
  • nadzór na działaniami PR i szkoleniowymi
  • stała współpraca z siecią sprzedaży Fines biurami kredytowymi w całej Polsce
  • rozwój sieci franczyzobiorców Fines Operator Bankowy
  • monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku i trendów marketingowych
  • Wymagania :

  • min. 3 letnie doświadczenie w marketingu lub sprzedaży B2B lub B2B2C
  • wykształcenie wyższe
  • kreatywność, ale też zdolności analityczne i organizacyjne
  • praktyczna znajomość narzędzi typu Canva, Wordpress, Google Analitics, HotJar, Brand24, Google Ads, FB Ads, systemy mailingowe
  • Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B. Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

    Okresowe szkolenia i udział w konferencjach. Ubezpieczenie grupowe. Dofinansowanie obiadów. Karta Multisport. Możliwość częściowej pracy zdalnej.

    Zapraszamy do naszej Centrali w Sopocie : https : / / www.youtube.com / watch?v 8GnR7IQaNxY