Konsultant SCADA (automatyk)
PMI Outsourcing Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta - międzynarodowej firmy z branży energii odnawialnej, poszukuje osób na stanowisko : Specjalista SCADA (automatyk) Miejsce pracy : Wrocław oraz Silkeborg (Dania), USA Obowiązki : - rozwiązywanie problemów z systemami SCADA - miesięczne kontrole serwisowe systemów SCADA - obsługa, instalacja i konserwacja systemów - przeglądy systemu (sprzętu oraz oprogramowania) : na miejscu, na wyjazdach u klientów oraz zdalnie - kontrola systemów nie objętych gwarancją - udział w projektach o różnych rozmiarach i złożoności Wymagania : - wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Elektryka lub pokrewne) - doświadczenie w pracy z systemami Scada - doświadczenie z :

 • protokołami komunikacyjnymi (OPC XML, OPC DA, Modbus, DNP3, IEC 101, IEC 104, IEC-61850).
 • konfiguracją PLC (np. tekstem strukturalnym)
 • protokołami TCP / IP
 • rozwiązywaniem problemów w instalacjach elektrycznych - znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - gotowość do podróży służbowych do Danii oraz USA Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę w międzynarodowej firmie i udział w zróżnicowanych projektach - szkolenia wprowadzające - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe samochód służbowy, telefon, laptop Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych przez portal lub kontakt telefoniczny.
 • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp.

  z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych.

  Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp.

  z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku