DOSTAWCA SOSNOWIEC GLOVO|UBER EATS 20-45zł/h Brutto
PTD PARTNER
Sosnowiec, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

DOSTAWCA SOSNOWIEC GLOVO UBER EATS 20-45zł / h Brutto Jesteśmy niezależnym Partnerem współpracującym z Glovo Uber Eats Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Działamy we wszystkich miastach, w których działa platforma Glovo Uber Eats WYMAGANIA : - Pojazd (rower, skuter, samochód) - Smartfon z dostępem do Internetu - Dowód osobisty lub paszport - Zaświadczenie o niekaralności (Uber Eats) - Uczciwość i rzetelność - Entuzjazm OBOWIĄZKI : - Odbieranie i dostarczanie posiłków - Ekspresowe dostawy kurierskie (Glovo) OFERUJEMY : - Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy B2B - Wynagrodzenia od każdego zamówienia, które obejmuje część stałą i część zmienną - Bezpłatny pakiet szkoleniowy - Elastyczny grafik uwzględniający Twoje preferencje - Pełną obsługę i pomoc w trakcie wykonywania pracy Chcesz dowiedzieć się więcej?

 • Zgłoś się do nas już dziś!!! Więcej informacji pod numerem telefonu 602-656-787 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email Przyjemna prosta praca i konkretne wynagrodzenie!! Aplikuj już dziś i dołącz do najbardziej zadowolonych dostawców Glovo Uber Eats w Sosnowcu.
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku