Pielęgniarka w bazie kolonijnej podczas wakacji 2020r.
Poltur Polska Sp. z o.o.
Władysławowo, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Pielęgniarka Poltur Polska Sp. z o.o., znany i ceniony organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży ogłasza nabór osób zainteresowanych objęciem stanowiska pielęgniarki.

Opis Stanowiska : Praca w sezonie letnim na bazie kolonijnej przy opiece dzieci i młodzieży przebywających na koloniach i obozach.

Wyposażamy gabinet w środki medyczne. Wymagania i Kwalifikacje : - uprawnienia (ważne prawo wykonywania zawodu) do pracy w zawodzie pielęgniarki, - ukończone szkolenia z zakresu higieny szkolnej.

Wymagane Dokumenty : CV, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, ewentualnie referencje z poprzednich miejsc pracy, w momencie rozpoczęcia wykonywania zlecenia aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologiczna i ubezpieczenie OC.

Zapewniamy : Atrakcyjny system wynagrodzeń, zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie NNW i stroje firmowe.

Miejscowość : Jastrzębia Góra, Kołobrzeg, Grzybowo.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku