DevOps ze znajomością MS Azure
P&P Solutions Sp. z o.o.
Łódź, PL
‎15 godz. temu
source : FACHPRACA

Do zdalnego projektu dla zagranicznego Klienta z branży inżynieryjnej poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy : Łódź

Przykładowe zadania :

  • automatyzacja zarządzania infrastrukturą w oparciu o chmurę obliczeniową Azure
  • konfiguracja środowisk Continuous Integration i Continuous Delivery (CI / CD)
  • wsparcie programistów we wdrażaniu oprogramowania
  • administrowanie systemami
  • Wymagania :

  • min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Azure, w tym Azure PaaS
  • znajomość : MS AzureDevOps, Active Directory
  • doświadczenie w pracy z : ARM Templates / Terraform, PowerShell, MS SQL Server, Visual Studio Team Services, Release Pipelines, CI / CD (
  • Azure DevOps, Jenkins), Git, Windows / Linux

  • znajomość zagadnień infrastruktury sieciowej
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Oferujemy :

  • Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B : 110 - 175 zł / h + VAT (w zależności od doświadczenia); możliwe inne formy zatrudnienia
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Czas trwania projektu min. 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie
  • Aplikuj