Operator maszyn CNC
DAAR Personal Service GmbH
Poznan, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób.

W branży zatrudniania i użyczania personelu działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.

Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit. Człowieka traktujemy jako najcenniejszy kapitał.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko : Operator CNC -2900 euro netto- NiemcyMiejsce pracy : HalberstadtZadania : obsługa frezarek i / lub tokarek CNC praca na podstawie rysunku technicznego dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracyWymagania : znajomość obsługi frezarek i / lub tokarek CNC znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym możliwość wyjazdu własnym samochodem znajomość sterowania - simens 840D i 828D Zapewniamy : zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę- niemieckie składki, podatki, ubezpieczenie, prawo do urlopu, Kindergeld oraz inne niemieckie świadczenia wynagrodzenie od 12,00 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości od 50-60 EUR netto za każdy przepracowany dzień nadgodziny płatne 25% pomoc w organizacji zakwaterowania kontakt z biurem w języku polskim nie prowadzimy Zeitkonta

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku