komisjoner*kompletacja zamówień* też mroźnia - Nürnberg, Norymberga, Niemcy
MaGa GmbH
Bydgoszcz, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Zakres obowiązków : przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja / komisjonowanie / picking) zbieranie zamówień przy pomocy skanera / tabletu obsługa wózka widłowego Wymagania uprawnienia na wózki widłowe,checi do pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku-mile widziane, minimalny niemiecki, podstawowe zwroty - mile widziane, wlasny samochod - mile widziane, praca przewidziana jest dla mezczyzn ze wzgledu na jej charakter Oferujemy praca w systemie jednozmianowym dziennym od poniedzialku do piatku, po 'wprawieniu sie'mozliiwosc tez pracy na noc lub przy zaladunku, niemiecka umowa o pracę, wynagrodzenie godzinowe 10,33 euro brutto + premie 200€+(200€ dodatek za mroznie), wolne swieta i weekendy, mozliwosc przejscia pod firme w przyszlosci, ubranie termiczne do pracy w mrozni oraz buty bezpieczenstwa dostana Panstwo na miejscu Wynagrodzenie : Od 2000€ do 2700€Oferujemy : Praca z niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech, (nie praca na warunkach niemieckich czy w delegacji) dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, wynagrodzenie godzinowe 10,33 euro brutto + premie 100€ za absencje oraz 100€ za checi do pracy oraz 050€ dodarku za prace w mrozni, zapewniamy termiczne ubranie do pracy oraz obuwie do pracy na magazynie.

Oferujemy stala, normalna prace z wolnymi weekendami i swietami, z realna mozliwoscia przejscia pod firme w przyszlosci.

Zalezy nam na stalych pracownikach, powaznie podchodzacych do swoich obowiazkow,to nie jest masowy projekt,praca w przyjaznych warunkach w kulturalnym miedzynarodowym zespole.

Czas pracy to 167h miesiecznie+nadgodziny, ktore sa wyplacane i dodatki. Brak Zeitkonta.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych