Rekrutacja na stanowisko: KELNER / KELNERKA - Limba Poronin
Ośrodek Wypoczynkowy Limba
Poronin, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Limba oraz Limba Grand & Resort - lider w organizacji pobytów grupowych, szkoleniowych, konferencyjnych, evntowych oraz pobytów indywidualnych na podhalańskim rynku hotelarskim.

Obiekty mieszczą się w Poroninie koło Zakopanego i działają nieprzerwanie od ponad 20 lat. Dołącz do naszego ambitnego i zgranego zespołu, korzystaj z naszego doświadczenia i doskonal swoje umiejętności.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : KELNER / KELNERKA + HOUSEKEEPING ZADANIA NA STANOWISKU PRACY : - obsługa kelnerska Gości na stołówce podczas śniadań - obsługa kelnerska Gości na stołówce podczas obiadokolacji - obsługa Gości podczas imprez grupowych - nakrywanie do stołów, dbanie o porządek - dbanie o czystość na stanowisku pracu - dbanie o wysoką jakość świadczonej usługi - pomoc w sprzątaniu pokoi hotelowych - pomoc w utrzymaniu czystości części wspólnych WYMAGAMY : - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziana znajomość języka angielskiego - książeczkę sanepidowską - umiejętność pracy w zespole - wysokiej kultury osobistej - elastyczności i dyspozycyjności OFERUJEMY : - szkolenie i wdrożenie do pracy - atrakcyjne wynagrodzenie płatne w terminie - pracę w miłej i przyjaznej atmosferze - zdobycie doświadczenia - możliwość zakwaterowania i wyżywienia Osoby chcące wziąć udział w rekrutacji prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz kontaktowy lub na adres e-mail : W temacie wiadomości wpisz nazwę stanowiska, na które chcesz aplikować.

Prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.

08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)"

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku