Product Manager
TRANS EU GROUP S A
Wrocław, Polska
5 d. temu

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, chcesz mieć wpływ na kształt nowoczesnych rozwiązań technologicznych, bierzesz odpowiedzialność za zadania swoje i swojego zespołu - ta oferta jest dla Ciebie, czytaj dalej! : ) Obecnie poszukujemy nowego członka zespołu, który dołączy do kluczowego dla rozwoju firmy zespołu Product Development Team : )

Kluczowe zadania na tym stanowisku :

  • tworzenie wizji rozwoju produktu,
  • analizowanie potrzeb klientów i rynku,
  • specyfikacja wymagań, praca z zespołami developerów,
  • ustalanie priorytetów tak, aby dostarczyć jak największą wartość klientowi,
  • przygotowywanie roadmapy oraz zarządzanie backlogiem produktu,
  • współpraca z klientem, projektantami, marketingiem, sprzedażą, programistami i QA.
  • Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia (min. 3 lata) w roli związanej z tworzeniem produktów technologicznych, np. product managera, product ownera, analityka biznesowego, lub doświadczenia (min.
  • 2 lata) w roli managera zespołów zajmujących się spedycją / logistyką / transportem,

  • autentycznej pasji w dążeniu do tworzenia rozwiązań, które użytkownicy kochają i chcą używać,
  • proaktywności, samodzielności i odpowiedzialności,
  • zdolności analitycznych i dbałości o szczegóły,
  • rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, umiejętności jasnego formułowania swoich rekomendacji, szukania kompromisów.
  • Mile widziane będzie, jeżeli :

  • znasz branżę transportową i masz doświadczenie w budowaniu rozwiązań IT dla transportu, spedycji lub logistyki,
  • masz doświadczenie w pracy z Jirą oraz narzędziami do modelowania procesów (np. Enterprise Architect, Visual Paradigm, Visio, Miro),
  • znasz techniki i pryncypia metodyk Agile i / lub SAFe oraz znajomości podstaw Lean Product Management.
  • Co dostaniesz od nas? : )

  • umowę o pracę lub B2B,
  • szereg benefitów, których my nawet nie potrafimy zliczyć (opieka medyczna, multisport, codzienne pyszne śniadania, masaże, ośrodek letniskowy nad jeziorem i wiele innych : )),
  • elastyczny czas pracy,
  • home office i praca hybrydowa staramy się pracować wspólnie, ale rozumiemy, że zdarzają się sytuacje, kiedy praca z domu jest konieczna, dlatego pracujemy w formie hybrydowej - wybrane przez Ciebie dwa dni z biura w każdym tygodniu,
  • zdrowe podejście do wszystkiego kultury pracy (jesteśmy bardzo otwarci, mamy płaską strukturę), stylu życia (rozwijamy sekcje sportowe), komunikacji (jesteśmy na Ty i mamy ogromną ilość kanałów komunikacyjnych w organizacji).
  • Zgłoś tę pracę