Stolarz (m/k)
Trenkwalder S.r.l.
Mielec
4 d. temu

Obowiązki :

  • wycinanie listew pakunków, zbijanie ich na przekładki,
  • wycinanie opakunków bocznych,
  • cięcie laminatu i cięcie nosków. Wymagania :
  • zaangażowanie oraz wytrwałość w wykonywaniu obowiązków,
  • dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym. Oferujemy :
  • stabilność zatrudnienia na postawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne nagrody uznaniowe,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.
  • nowe umiejętności,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Bliższe informacje pod numerami telefonu : 665 284 003; 785 982 299.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych