KOORDYNATORKA DS SZKOLEŃ
INCOME Sp. z o.o. Sp.K.
Warszawa, Mazowieckie
10 d. temu
source : Lento.pl

Income Invest - spółka o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z nieustannym rozwojem zatrudni kandydatki (-ów) na stanowiska kierownicze : koordynator, szkoleniowiec -

Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEPROWADZKI NA INNE MIASTO.(Wrocław, Gdańsk, Sopot, Kraków) Osobę na to stanowisko powinna cechować pewność siebie, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność przekazywania innym posiadanej wiedzy.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Jeżeli jeszcze nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku, ale posiadasz cechy przywódcze i łatwo zjednujesz sobie ludzi aplikuj! Firma zapewni Ci profesjonalne szkolenie.

OPIS STANOWISKA : - organizacja i koordynowanie pracy podległego zespołu - szkolenie nowo zatrudnionych pracowników - sporządzanie grafiku czasu pracy -

dbanie o wyniki zespołu - codzienna współpraca z centralą - wysyłanie raportów przełożonym WYMAGANIA : - dyspozycyjność 5 dni w tygodniu ( również weekendy ) -

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - umiejętność pracy w zespole - zaangażowanie ZAPEWNIAMY : - wysokie zarobki -

od 4000 zł netto / msc. (podstawa prowizje) - zatrudnienie w oparciu o umowę zawieraną na czas nieokreślony - tygodniowe wypłaty -

dopłatę do karty Multisport - pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę DLA OSÓB PRZYJEZDNYCH ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIE W MIESZKANIU SŁUŻBOWYM! Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych