Pracownik produkcji -17-19 zł brutto za godzinę!
Adecco Poland Sp. z o.o.
Długołęka, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie : 17-19 złotych brutto za godzinę,- dodatek do pracy w porze nocnej,- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,-

kartę sportową multisport i opiekę medyczną Luxmed,- przeszkolenie i wsparcie przełożonych,- rodzinna atmosfera.Wymagania : -

gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14-22),- motywacja do pracy,- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Zadania : - obsługa do druku cyfrowego lub maszyny introligatorskiej,- dbanie o czystość na stanowisku pracy.Poszukuję 15 osób.

Miejsce pracy : Długołęka, ul. WrocławskaOsoby zainteresowane proszę o złożenie aktualnego CV.Numer referencyjny : PP / 07 / 2019 / WRC / DS

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych