OPIEKA NAD SENIORAMI - DOM SENIORA CM w Marcinowicach
DOM SENIORA C.M.
Marcinowice, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Co oferujemy? Osobom w podeszłym wieku i niepełnosprawnym fizycznie zapewniamy czasową, wakacyjną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb całodobową opiekę, bardzo dobre warunki bytowe, profesjonalną opiekę i rehabilitację.

Gdzie się znajdujemy? Marcinowice : 8km od Świdnicy, 38 km od Wrocławia, 15 km od Dzierżoniowa przy drodze krajowej nr 35 z Wrocławia w kierunku Świdnicy, Wałbrzycha.

DOM SENIORA CM Na naszych mieszkańców czekają komfortowo urządzone pokoje 1, 2 i 3 osobowe. Są one w pełni wyposażone : w łazienki z prysznicami, szafy i komody, stoliki, oraz TV i WIFI na każdym piętrze.

Część pokoi dodatkowo posiada własny balkon. Obiekt bez barier architektonicznych, z dużym ogrodzonym terenem dostosowywanym do potrzeb rekreacyjnych i wypoczynkowych mieszkańców.

Lokalizacja i miejsce zapewniają spokój, bezpieczeństwo, rodzinny klimat i dają możliwości rozwijania własnych zainteresowań.

Zapewniamy fachowy, przygotowany personel. Mieszkańców obsługujemy z szacunkiem oraz godnym traktowaniem osób w podeszłym wieku.

Przychodzimy z pomocą w chwilach trudności i ograniczeń wynikających z wieku i stanu zdrowia. Naszą misją jest zapewnienie opieki i komfortowych warunków mieszkania osobom w podeszłym wieku, chcącym mieszkać w ciepłym, miłym i spokojnym miejscu.

Pomagamy osobom, które nie mają czasu same zapewnić troski i opieki swoim bliskim, a chcą znaleźć dla nich jak najlepsze miejsce, gdzie będą mogli mieszkać otoczeni profesjonalną opieką. Tel : 507-029-867

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku