Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Laudame
Otwock, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Nauczyciel wychowania przedszkolnego Miejsce pracy : Otwock (5 min. od stacji PKP / SKM) Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego do grupy dzieci z autyzmem, który dołączy do naszego zespołu.

 • Termin rozpoczęcia pracy wrzesień 2019 Wymagania : - wykształcenie kierunkowe z zakresu wychowania przedszkolnego (licencjat lub magister pedagogiki przedszkolnej, wczesnoszkolnej), - kreatywność i dobry kontakt z dziećmi, - chęć dalszego rozwoju, - dodatkowym atutem będzie wykształcenie z zakresu pedagogiki specjalnej;
 • oligofrenopedagogiki, doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem. Oferujemy : - umowę o pracę, - pracę w miłym i przyjaznym zespole, - wsparcie zespołu specjalistów (pedagog specjalny, psycholog, terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, neurologopeda), - bogate zaplecze pomocy dydaktycznych, - możliwość doskonalenia zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku