Pracownik gospodarczy z orzeczeniem- Gdańsk, Stogi
Probet Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Probet Sp. z o. o. zatrudni chętnych do pracy na stanowisko : pracownik gospodarczy Praca - Gdańsk, ul. Kontenerowa Do obowiązków pracownika będzie należało : -

sprzątanie hali magazynowej ręczne i maszynowe - zamiatanie i mopowanie - utylizacja odpadów Wymagania : - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku -

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - gotowość podjęcia pracy od zaraz Oferujemy : - umowę o pracę - na cały etatu -

wynagrodzenie od 1 700 zł netto( na rękę) - praca od pon. do pt. w godz.12.00 do 19.00, - zwrot kosztów dojazdu do i z pracy Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku.

Anna tel. 32 413 15 50 wew 1 CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów.

Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku