Ankieter/Ankieterka
ATMOTERM S.A,
Białystok, Podlaskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W związku z realizacją projektu na zlecenie Urzędu Miasta Białystok obejmującego przeprowadzenie inwentaryzacji źródeł ogrzewania na terenie Miasta Białystok na potrzeby realizacji działań w zakresie przeciwdziałania zjawisku niskiej emisji oraz poprawy jakości powietrza poszukujemy do współpracy osób w charakterze : Ankieter / Ankieterka Miejsce pracy : Miasto Białystok Główne zadania : -

przeprowadzenie badania w terenie w formie krótkiej ankiety -wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego Oferujemy : -

współpracę w oparciu o umowę zlecenie -szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań -pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności Poszukujemy osób : -

posiadających umiejętności komunikacyjne -o wysokiej kulturze osobistej -angażujących się w wykonywane zadania -dokładnych, skrupulatnych, rzetelnych Mile widziani studenci, studentki oraz osoby interesujące się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych adres w temacie prosimy wpisać : Ankieter / ka Imię i Nazwisko W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli :

 • Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 45 / WE.
 • Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww.
 • rozporządzenia. Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4.

  Pana / Pani dane osobowe : 1.są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody; 2.będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana / Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan / Pani udział, chyba, że wyrazi Pan / Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji Informujemy, że ma Pani / Pan : 1.

  prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

 • 2.prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
 • 3.prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

  Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan / Pani bierzecie udział.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku