Operator Maszyn - ponad 3000 zł na rękę - umowa o pracę
AB OVO
Środa Śląska, Dolnośląskie
‎1 godz. temu
source : Lento.pl

Nowoczesna firma produkcyjna w ramach obsługi swojego kluczowego procesu poszukuje osoby na stanowisko : OPERATOR MASZYN Lokalizacja : Środa Śląska (dobry dojazd samochodem) Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje : obsługę maszyn produkcyjnych, nadzór nad zautomatyzowanym procesem produkcji, proste ustawianie maszyn.

Praca nie jest wymagająca fizycznie, firma jest bardzo nowoczesna i duża część procesów jest zautomatyzowana. Dzięki naszym szkoleniom na pewno sobie poradzisz : ) Co zyskujesz dzięki pracy na tym stanowisku?

umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zakład po okresie próbnym, atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości około 3100 / 3200 zł netto (podstawa, dodatek transportowy, dopłata do godzin nocnych), każdą nadgodzinę płatną dodatkowo 100%, możliwość dojeżdzania samochodem do pracy w kilka osób - grafik jest specjalnie tak układany, żeby pracownicy mogli wspólnie dojeżdżać.

System pracy : 4 dni pracujesz na I zmianę i masz wolne popołudnia! przyśpieszony weekend 2 dni odpoczynku : ) 4 dni pracujesz na II zmianę i możesz dłużej pospać rano! przyśpieszony weekend 2 dni odpoczynku : ) 4 dni pracujesz na III zmianę.

Jeśli zdecydujesz się aplikować i spełniasz nasze wymagania, możesz spodziewać się II etapów rekrutacji. I etap : Telefoniczna rozmowa, podczas której poznasz dokładnie specyfikę firmy i stanowiska oraz dowiesz się, jakie wartości wyznaje nasz Klient i jakiej osoby szukamy.

Masz również okazję zadać wszelkie pytania, które Ci się nasuwają w związku z naszym procesem rekrutacji! II etap : Po pozytywnym przejściu I etapu rekrutacji, zaprosimy Cię na rozmowę z Kierownikiem, który opowie Ci o praktycznym wymiarze pracy na tym stanowisku oraz będzie chciał Cię lepiej poznać! Po pozytywnym przejściu II etapów rekrutacji zaprosimy Cię do współpracy! Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie wahaj się i prześlij CV - skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV : Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.

o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody.

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane : dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku