Mechanik maszyn, wolne weekendy
Randstad Polska
Zgierz, Polska
‎20 godz. temu

Jeżeli masz dość pracy zmianowej i doskonale

odnajdujesz się w obszarze mechaniki,

Mamy dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę !

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju i stabilne zatrudnienie
  • zadania

  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych
  • realizowanie zadań w oparciu o rysunek techniczny
  • nadzór nad magazynem części zamiennych
  • realizacja polityki jakości firmy
  • oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika
  • umiejętności obsługi narzędzi pneumatycznych i hydraulicznych
  • znajomości rysunku technicznego
  • wiedzy z zakresu mechaniki
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47