Monter Ze Znajomością Rysunku Technicznego
KS Service sp. z o.o.
PL
2 d. temu
source : EMPREGO

Tymczasowa- Aleksandrów Łódzki, Łódzkie- Data : 2019-06-09, do końca 23 dni Kandydacie / Kandydatko! : Jeśli umiesz odczytywać rysunek techniczny i schematy elektryczne, a dodatkowo posiadasz zdolności manualne i wykształcenie zawodowe lub techniczne(mile widziane elektryczne) to zamontuj się w naszym zespole! Poszukujemy montera, któremu chcemy zmontować : umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem i dodatkową 13-

stą pensją ! Nasze elementy montujemy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym. Każdy monter może liczyć na darmowy transport pracowniczy z Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Poddębic, Pabianic, Zgierza i Ozorkowa.

Dla chętnych możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej . Dla wyjątkowo zakręconych możliwe wysokopłatne nadgodziny.

Na stanowisku będziesz odpowiedzialny za : montaż zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku